اتوماسیون پارکینگ

ساخت وبلاگ

اتوماسیون پارکینگ

 

اتوماسیون پارکینگ در واقع شامل دو بخشه : یکی مدیریت پارکینگ و دیگری بخش هدایتگر پارکینگ، که این دو مبحث در کنار همدیگه تشکیل کل اتوماسیون پارکینگ رو میدن . قبل از اینکه بخواهید پارکینگتون رو به سمت اتوماسیون شدن سوق بدین بهتره که یک سری اطلاعات درباره پارکینگتون و اینکه دقیقا از این سیستم چی میخواهید ، داشته باشید ، زمانی که تعریف میکنید که هدفتون از پیاده سازی این قضیه یعنی اتوماسیون پارکینگ چی هست بهتر میتونید فروشنده و خدمات دهنده ی موضوع مدیریت پارکینگ رو به سمت هدف و نیاز واقعیتون ببرید و محصول درستی خریداری کنید.

در اولین پست از این وبلاگ به شرح کلی اتوماسیون پارکینگ می پردازیم اما در ادامه به توضیحاتی کلی در این مورد خواهیم پرداخت و کلیات مدیریت پارکینگ رو همراه با اطلاعاتی که ممکنه بعد ها مورد نیازتون باشه رو خواهیم نوشت.

همانطور که در ابتدای این مقاله نوشتیم ، مدیریت پارکینگ به همراه سیستم هدایتگر پارکینگ تشکیل یک سیستم کامل تری رو میدن که بهش میگن سیستم اتوماسیون پارکینگ . این پروسه میاد ورود و خروج ماشین ها رو به داخل پارکینگ شما مکانیزه میکنه ، یعنی دیگه نیازی به کاغذ بازی برای ورود و خروج از پارکینگ ها نیست و کافیه که شما بخواهید این موضوع رو مکانیزه کنید . اونوقت این سیستم مکانیزه ورود و خروج ها رو کارتی و سیستمی میکنه ، و این به این معنناست که ماشین ها برای ورود و خروجشون نیاز دارن به اینکه یه کارت هوشمند از نگهبانی دریافت کنن و این کارت هوشمند کلیات اطلاعات ورود و خروجشون رو ثبت خواهد کرد .

در ادامه مقالات با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملتری از روند کارکرد اتوماسیون پارکینگ داشته باشید .

...
نویسنده : اتوماسیون پارکینگ بازدید : 1 تاريخ : سه شنبه 8 آبان 1397 ساعت: 16:44

close
تبلیغات در اینترنت